ogibljenje za yuga1.3 turbo

2 posters

Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  zeljko Pon Feb 16 2015, 21:47

zdravo .Imam yuga 1.3 turbo pa mitreba adekvatno ogibljene za njega. Kako bih mogao kod vas da nabavim kompletan set tj prednji I zadnji amortizeri plus opruge I gibanj da bude to no pravo lol!  pozdrav sa Kosova Goran

zeljko

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.02.2015
Lokacija : kosovska mitrovica
Garaza : yugo 1.3 turbo

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  YUgisa Pon Feb 16 2015, 22:09

Pozdrav. Pa potrebno je uplatiti pola svote od ukupne svote ukoliko tih delova nema na stanju i bice izradjeni u roku od 4 nedelje. Jedino je problematicna situacija oko slanja, jer nisam siguran kako nase kurirske sluzbe funkcionisu po tom pitanju zbog politicke situacije. Ako je moguce poslati nekom kurirskom sluzbom i da se plati pouzecem, onda ostatak svote se uplacuje kad vam stignu delovi na kucnu adresu. Eventualno ako bi se slalo autobusom, onda se mora cela svota uplatiti unapred.

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3705
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  zeljko Uto Feb 17 2015, 20:00

sto se tice slanja ostavio bih ti ja adresu rodjaka na primer u Kraljevu da se salje postom.N ego me interesuje jel moze kod vas da se odradi adekvatan set za njega I koliko bi otprilike kostalo sve to

zeljko

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.02.2015
Lokacija : kosovska mitrovica
Garaza : yugo 1.3 turbo

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  YUgisa Uto Feb 17 2015, 20:56

Pa onda slanje ne bi bio problem.

Pa ovi setovi koje ja pravim ne bi trebali da budu problem da prenesu snagu tog 1.3 turbo motora, vise ce se tu iskazati problem prednjeg oslanjanja ukoliko nisu zamenjene gumene caure u trapu sa nekim drugim resenjem tipa Pa6 caure i aluminijumski nosaci b. stangle. Sto se tice amortizera, jedino sto ja imam u ponudi su Bilstein gasni amortizeri, jedino je pitanje odabira kombinacije opruga i gibnja u zavisnosti od toga koja se visina auta zeli i kakve performanse.

Imam kombinaciju opruga i gibnja koji spustaju 70mm napred i 30mm pozadi tj na oko 31cm od centra tocka do ruba blatobrana, to je nesto meksi setap za udobniju voznju.

Druga kombinacija su opruge i gibanj koji spustaju oko 95mm i 55mm pozadi tj spustaju na oko 28.5cm od centra tocka do ruba, ovo je nesto tvrdji setap radi boljih performansi, takav jedan set se npr vozi u HR u sampionatu u slalomu. To je set vise orjentisan performansama i nekom track day koriscenju.

Treca kombinacija je da mogu napred da budu stelujuci po visini pa iako je amortizer i opruga kao iz ove druge kombinacije, postoji mogucnost podesavanja visine u rasponu od 50 do 100mm spustanja.

Sto se tice cene, set prednjih amortizera sa oprugama i soljama je 15.000din, u slucaju da su stelujuci po visini, cena je 18.500din, zadnji amortizeri su 11.200din, dok je gibanj 3.600din.

Ako se zele performanse dodatno unaprediti, imam jos opciju ekscentricnih srafova za stelovanje nagiba, set od 2kom je 750din, postoji varijanta i za napred i za nazad, imam jos i opciju zadnje balans stangle po ceni od 4500din i duplu prednju b. stanglu za 3500din.

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3705
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  zeljko Uto Feb 17 2015, 21:23

pa sta znam nesto da mogu koristiti u svakodnevnici I po potrebi na nekim trkama

zeljko

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.02.2015
Lokacija : kosovska mitrovica
Garaza : yugo 1.3 turbo

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  zeljko Uto Feb 17 2015, 21:32

jel bi mogao da mi ostavis neki kontakt broj tel pa da se cujemo

zeljko

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.02.2015
Lokacija : kosovska mitrovica
Garaza : yugo 1.3 turbo

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  YUgisa Uto Feb 17 2015, 21:35

Pa ovaj tvrdji set sto ja kazem, to je nesto u fazonu kao Clio i Megane Cup verzije ili John Cooper Works Mini, moze da se koristi svakodnevno ali je relativno nisko i neudobno. Taj meksi setap je nesto u fazonu Golfa GTI i slicno, sportska verzija ali ne tako ekstremna. Ja vozim npr taj tvrdji setap na svom Yugu.




Ako se planira voziti na stazi, svakako da preporucujem zadnju b. stanglu uz ekscentricne srafove (ako se zeli izbeci slicovanje rupa radi podesavanja). Dobra stvar balans stangle je to da nema neki negativan uticaj na udobnost uz povecanje stabilnosti.


Sto se tice, moj broj je 060/855-61-04.

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3705
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ogibljenje za yuga1.3 turbo Empty Re: ogibljenje za yuga1.3 turbo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Možete odgovarati na teme u ovom forumu