pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Ići dole

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Empty pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Počalji  Petar Bor Sre Apr 30 2014, 21:52

Postovani hteo bi da spustim auto,e sada da ne bude mnogo jer se auto vozi van asfaltiranih puteva,ja bih ga spustio negde 10cm od povrsine tla,a gume imam 155/65 r13.
Nerazumem se u te proracune,mada mogu nauciti,ali mi ne ide tako nesto.
Imam na automobilu celicne bmw felne 4x100,ako biste mi izasli u pomoc,ja bih od vas kupio polovne gume niskoprofilne za te tockove u kompletu sa gibnjem,oprugama i kratkim amortizerima.
Nisam nesto pri nekom ekstra kesu da priustim iz vaseg asortimana bilstein,pa sam prinudjen da biram bobo sport amortizere,jer auto sluzi za svaki dan i za auto skupove.
Pozadi su dva odvojena sedista i u 100% slucajeva moza 5x u 365 dana vozim nekoga pozadi.

Meni treba jako i robustno resenje,jer sam u toku sredjivanja rollbara u kabini,i sredjivanja mehanike koja nije nesto dobra ali kao sto rekoh ja sam autolimar mehaniku neznam.
Mozete pogledati moj facebook profil i prodiskutovati,jer ide lepo vreme.

Petar Bor
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Empty Re: pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Počalji  YUgisa Sre Apr 30 2014, 22:31

Pozdrav. Pa pre svega ja se ne bavim gumama, mogao bih naci ove gume po relativno povoljnoj ceni ali polovne gume zaista nisu mogucnost, tako da za njih najbolje da vidite kod vulkanizera i po oglasima na internetu. Posto Bilstein nije opcija, nista drugo mi ne prepostaje sem da ponudim set Sport opruga i amortizera koji izgledaju ovako:

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  BMR_Sport_Z101_amortizeri_i_opruge

Cena je 8500din i vise podataka o njima mozete naci tu:
https://boyracermotorsport.serbianforum.info/t121-boyracer-motorsport-amortizeropruga-sport

Sa fabrickim obimom tocka sa njima se dobija rastojanje od tla do sanki oko 100mm kao sto vi zelite. Te opruge su ujedno i mekse iz nase ponude pa ce auto zadrzati relativno dobra vozna svojstva i po neravnom i neasfaltiranom putu.

Sto se tice zadnjice, moja preporuka je gibanj sa 4 lista koji spusta otprilike na istu visinu kao prednji set napred tj zadrzace se visina od oko 31cm izmedju ruba i centra tocka napred i nazad:

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Bmrracinggibanjyugoz101

Cena je 3600din i vise podataka o gibnju mozete naci tu:
https://boyracermotorsport.serbianforum.info/t11-boyracer-motorsport-gibanj-racing1

Posto na toj visini sa tim gibnjem mogu da funkcionisu normalno fabricki amortizeri, ja nemam u ponudi zadnje amortizere sem Bilsteina tako da mozete u prodavnici da kupite neke fabricke ili zamenske amortizere ili ako su vasi trenutni amortizeri ispravni mozete njih da zadrzite.

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3731
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Empty Re: pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Počalji  Petar Bor Čet Maj 01 2014, 23:27

cena 8500 dinara i 3600 za gibanj kad pogledam kako je lepo ofarban sigurno i body filler ima nije velika cifra ali imam spusten auto trajno resenje
Aki sa svog yuga koje vesanje ima,a yugisa mi se znamo sa quartermile.ws foruma mislim da si tamo i bio ti,u svakom slucaju posle 5.tog uzimam set amorta i opruga sa gibnjem necu da propustim priliku,jer 60eura su dva u bobo sport odnosno 6900,a kod tebe dobijam i opruge prakticno za 1600 kinte sto nema nigde

Petar Bor
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Empty Re: pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Počalji  YUgisa Pet Maj 02 2014, 09:03

Pa ja ne znam sta se kod njih dobija za 6900din, ali tu se dobiju 2 nova amortizera, opruge i solje, tako da se samo montira na auto i potrajace godinama...

Ako mislis na Akija sa Zastava Foruma, on je imao isto ovakav set napred (jedino sam tada koristio drugu marku amortizera koja sad nije dostupna ali su vrlo slicnih performansi i kvaliteta) i imao je isto ovakav gibanj.

Sto se tice quartermile foruma, pa ja se zaista ne secam da sam tamo bio registrovan  Very Happy 

Pa ok, posalji mi samo podatke (ime, prezime, adresu i broj telefona) na mejl pa cu ti poslati kad ti bude odgovaralo.

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3731
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'  Empty Re: pitanje u vezi spustanja zastava skala 55 91'

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Možete odgovarati na teme u ovom forumu