Outlander Turbo

Ići dole

Outlander Turbo Empty Outlander Turbo

Počalji  ryzaki Čet Jul 20 2023, 19:40

Pozdrav,

Posedujem Mitsubishi Outlander Turbo 2006. god. U pitanju je 4g63t motor - ceo automobil je slican Lancer evoluciji iz tog perioda (sasija, menjac, vesanje...) Obzirom da je automobil vremesan na vise mesta na podu ima pocetke korozije. Zeleo bih da ga sacuvam i u potrazi sam za radionicom koja bi mogla da uradi kvalitenu i temeljnu reparaciju i zastitu limarije poda kao i prednjeg i zadnjeg mosta i po potrebi drugih delova. Pratio sam vase projekte i izuzetno mi se svidja sta radite. Svestan sam da je ovo potencijalno veliki posao i da lako moze da se ispostavi da ima vise posla nego sto je inicijalno izgledalo. Da li bi zeleli da se upustite ovaj projekat?

ryzaki
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Outlander Turbo Empty Re: Outlander Turbo

Počalji  YUgisa Čet Jul 20 2023, 21:03

Pozdrav

Nazalost moja profesija nije limarija, cinjenica da je radim je vise usko povezana za to da je radim prijateljima i da su u pitanju Zastave sa kojima imam puno iskustva. Takodje sa druge strane, cak i da mozemo napraviti neki dogovor oko vaseg auta, nazalost tako nesto bi mozda tek moglo krajem 2025te, pocetkom 2026te godine zbog vec ugovorenih obaveza, a to vam trenutno ne bih mogao ni garantovati posto zbog ekonomske situacije nisam siguran da li cu se baviti jos ovim poslom tada sto cu odluciti kada zavrsim obaveze koje sam trenutno isplanirao. Nazalost trenutno ne bih mogao da prihvatim sredjivanje vaseg auta, a sad ako vi ne uspete da resite do tada, mozete slobodno ponovo da me kontaktirate pa cemo videti situaciju kakva ce biti.

Svako dobro, YUgisa

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3717
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Outlander Turbo Empty Re: Outlander Turbo

Počalji  ryzaki Pet Jul 21 2023, 08:08

Hvala na brzom odgovoru! Ukoliko ne uspem da resim ovo do tada sigurno cu vas kontaktirati tada.

Sve najbolje!
Bosko

ryzaki
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Outlander Turbo Empty Re: Outlander Turbo

Počalji  YUgisa Ned Jul 23 2023, 16:09

Nema problema.

Pozdrav Ziveli

_________________
BMR
YUgisa
YUgisa
Admin

Broj poruka : 3717
Datum upisa : 01.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Garaza : Yugo 1.1EFI

https://boyracermotorsport.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Outlander Turbo Empty Re: Outlander Turbo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Možete odgovarati na teme u ovom forumu